INŽENÝR KVALITY ELEKTRO VE VÝVOJI

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Chcete být součástí oddělení vývoje a zajišťovat průběh kvality nových výrobků? Tak to je ta správná pozice! Reagujte!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Být součástí vývojového týmu
  • Sledovat, hodnotit, nastavovat nápravná opatření kvality u nových výrobků
  • Úzce spolupracovat s kolegy a odděleními na zlepšování kvality
  • Sledování testování a hodnocení výsledků - řešit případné problémy
  • Tvořit reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost nebo praxi s nástroji kvality
  • Školní znalost elektro nebo praxi v elektro průmyslu
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek a konce pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy, odborné školení
  • Bonusy, prémie

  • Místo výkonu práce: Plzeň