ZÁSTUPCE MISTRA VÝROBNÍ LINKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Prostředí výrobní společnosti vám není cizí a nevadí vám pracovat ve směnném provozu? Máte předpoklady k vedení týmu nebo již tuto zkušenost máte? Hledáte nové zaměstnání? Skvělé, reagujte zaslaným životopisem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu a zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • odpovědnost za kvalitu výrobků
  • podpora mistra a jeho zastupování
  • spolupráce s ostatními úseky výroby
  • práce na PC a administrativa spojená se svěřeným úsekem

Co požadujeme?

  • zkušenost s vedením týmu, zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost samostatného rozhodování a dobré komunikační vlastnosti
  • znalost práce s PC a MS Office – Excel
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • 2krát ročně finanční bonus
  • závodní stravování
  • další benefity příspěvky
  • možnost dalšího vzdělání a jazykových kurzů
  • možnost svozu do práce z Plzně a okolí
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • Vánoční večírek a další společné aktivity

  • místo výkonu práce: Plzeň - město