DATABASE ADMINISTRATOR (70. - 90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Víte, jak optimalizovat a ladit výkon databází? Rádi byste administrovali celosvětovou interní databázovou infrastrukturu? Mám pro Vás dobrou zprávu, takovou pozici můžete mít. Stačí jen odpovědět a projít 2 kolovým výběrovým řízení. Hledáme vhodného kolegu/yni na pozici: DATABASE ADMINISTRATOR (70. - 90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora a údržba databázových systémů.
  • Řízení incidentů a změn.
  • Proaktivní zlepšování služeb a automatizaci procesů.
  • Spolupráce s týmem architektů, systémových inženýrů.

Co požadujeme?

  • Technické zkušenosti v oblasti databázového systému SQL/Oracle.
  • Praxe v oblasti konfigurace, výkonu a vyladění databází SQL/Oracle.
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Orientace na kvalitní dodání služby.
  • Dobrá komunikace a dovednosti týmových hráčů.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost home office.
  • Rozsáhlé možnosti školení.
  • Stravenky.
  • Multisportová karta.
  • Mobilní telefon.
  • Mezinárodní služební cesty.
  • Přátelské pracovní kolektiv a mnoho dalších.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.