KOORDINÁTOR VÝVOJE RÁDIÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Jste fanda do programování HW a zároveň se specializujete na média? Je pro Vás tato oblast koníčkem a rád byste se věnoval svému hobby i v rámci zaměstnání? Nejnovější technologie v automobilech si žádají neustálý vývoj a neustálé nápady. Pojďte se přidat k nám a přispějte svými znalostmi a zkušenostmi k tvorbě bezdrátových technologií v automobilech. Mezinárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici: KOORDINÁTOR VÝVOJE RÁDIÍ (OD 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace vývoje a programování HW rádií
  • Koordinace jednotlivých činností v rámci projektu
  • Komunikace s centrálou v angličtině a specifikace požadavků
  • Výběr vhodných dodavatelů, komunikace s partnery

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání obor: elektrotechnika/informatika
  • Zájem o média, zejména o rádia
  • Zkušenosti s rádii/médii velmi vítány
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci pro mezinárodní společnost
  • Možnost práce s nejnovějšími technologiemi
  • 5 týdnů dovolení, možnosti home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.