MECHATRONIK

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření? Jste zodpovědný člověk na kterého je spolehnutí? Rozumíte strojům a máte zkušenosti z pozice údržby PLC systémů a výrobních zařízení? Pak jste ten, koho hledáme! Úspěšná výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou tvář na pozici: MECHATRONIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování a úprava PLC systémů na výrobních linkách
  • Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních linek z pohledu jejich efektivní automatizace
  • Tvorba a udržování podpůrné dokumentace
  • Týmová řešení problémů na daných výrobcích
  • Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání - Ideálně elektro zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (Mechatronik, Technik výrobních prostředků, PLC programátor, Elektroinženýr apod.)
  • Všeobecný přehled v oblasti PLC systémů (schopnost upravit, doprogramovat, základní nastavení výrobních zařízení)
  • Kreativní a zodpovědnou osobnost

Co nabízíme?

  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Zajímavé fixní finanční ohodnocení + další bonusy do mzdy
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Mnoho benefitů zpříjemňující práci
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: 20 minut z Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!