PERSONALISTA S OBCHODNÍM TALENTEM

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Plzeňská pobočka personální agentury Advantage Consluting, s.r.o. obsazuje pozici PERSONALISTA S OBCHODNÍM TALENTEM! Získej pracovní příležitost!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plnění obchodního plánu
  • aktivní vyhledávání, oslovování vhodných kandidátů do společností našich klientů
  • vedení úzkého kontaktu s kandidáty ohledně pracovních pozic, společností, zařazení do výběrových řízení a informovat je o výsledcích apod.
  • tvoření a vystavování inzerátů, práce s různými pracovními portály a databázemi, LinkedIn
  • udržování úzkého kontaktu s klienty, budování profesionálního vztahu s nimi
  • zpracování administrativy, reportování vedoucímu

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/SŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu, se kterou se domluvíš
  • zájem o obchodní pozici (máme stanovené obchodní plány) a krátkou praxi v personalistice
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • za plnění plánů slušné odměny a PÁTKY MÁŠ VOLNÉ
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera/partnerku
  • teambuildingy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po zaučení, posunutí se kariérně můžeš využít flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • umožňujeme pracovat z domova dle domluvy (po zaučení)
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • zaškolení, opakovaná podpora při budování kariéry

  • termín nástupu: dle dohody
  • místo výkonu práce: centrum Plzně