PROJEKTOVÝ INŽENÝR – JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání a rádi se podílíte na vývoji projektů? Spolupráce s kolegy pro vás není problém a domluvíte se anglickým nebo německým jazyce? Tak reagujte zasláním vašeho životopisu! Rozšířujeme tým o kolegu/kolegyni PROJEKTOVÝ INŽENÝR - JUNIOR.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava potřebných dokumentů, zpráv a podkladů
  • Spolupráce napříč společností
  • Řízení a kontrola průběhu projektu
  • Reporting
  • Náprava odchylek, kontrola plnění cílů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání – technický směr výhodou
  • Angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • MS Office
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní fond – 37,5 hod./týdně
  • Příspěvek na penzijní fond, na stravování
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Další bohatou škálu finančních a nefinančních bonusů

  • Místo pracoviště – 15 minut od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.