INŽENÝR KVALITY VE VÝROBĚ

Jste zkušeným inženýrem kvality a je pro vás výzva spravovat kvalitu výrobních procesů? Chcete být součástí týmu ve výrobě a úzce spolupracovat s procesními inženýry? Pak reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu výrobních procesů
  • podílet se na řešení reklamací
  • zlepšovat procesů a technologických postupů
  • návrhy zlepšovacích námětů, jejich implementace a kontrola fungování
  • příprava pro audity

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni (schopnost domluvit se)
  • praxi jako Inženýr kvality (velkou výhodou v procesu kvality)
  • používání v praxi nástroje kvality

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • možnost vést menší tým lidí
  • bonusy během roku
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění, dojíždění
  • firemní akce

  • lokalita - Písecko