KOOPERANT VE STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte znalosti z oblasti strojírenství a zároveň Vás láká jednání s dodavateli? Máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodní strojírenské firmě nacházející se na Moravě. Pokud o tuto nabídku nechcete přijít, zašlete nám Váš životopis! KOOPERANT VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Zpracovávání požadavků na kooperační zakázky
  • Samostatné provádění poptávek a nabídek
  • Průzkum trhu a hledání nových dodavatelů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v ERP systému
  • Standardizace technologických a výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi s kooperacemi
  • Znalost ERP systému
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost výrobních a technologických postupů
  • Vyjednávací a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Práci v moderní mezinárodní společnosti v oblasti automotivu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Možnost zvýšení kvalifikace formou odborných či jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí protkané týmovými aktivitami
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Pružné rozvržení pracovní dobY

  • Místo výkonu práce: Hranicko