ŘIDIČ VZV DO HRANIC

od 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Hranice na Moravě

Baví vás jezdit s VZV? Chcete pracovat ve firmě v příjemném čistém prostředí s řadou benefitů? Tak mi pošlete životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha VZV - převoz materiálu a hotových výrobků
  • Nakládání, vykládání a manipulace s materiálem
  • Balení hotových výrobků

Co požadujeme?

  • Platný průkaz a praxe s VZV
  • Vazčský a jeřábnický průkaz výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve dvousměnném provozu
  • Příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Další benefity - Flexi passy, dárkové šeky a další výhody

  • Místo výkonu práce: Hranice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.