INŽENÝR PRO ELEKTRICKÉ TESTOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste testovacím inženýrem, který testoval, zlepšoval výkonnost elektrických testů a je to váš koníček? Máte nápady na zlepšování, kde se neřídíte dle návodu, ale dokážete zaimprovizovat, poradit si? Získal jste zkušenosti z výrobního či automtive prostředí? Skvělé, přihlaste se zasláním životopisu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za sestavu elektrických testovacích zařízení a jejich údržbu
  • zajistit bezchybný provoz
  • řešit případné vzniklé problémy v úseku testování (mechanické, softwarové závady)
  • kooperovat s týmem kvality
  • zajišťovat opravy nebo případné opravení testrů
  • definovat testy ve spolupráci s projektovým vedením
  • instalovat a validovat testy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně elektrotechnické nebo zkušenost z oblasti elektroniky
  • angličtinu na mírně až středně pokročilé úrovni
  • zodpovědnost, samostatnost
  • znalost výrobních procesů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • vzdělávací kurzy, odborná školení
  • stravenky
  • prémie v rámci projektů

  • lokalita Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.