BUYER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky a hledáte uplatnění v nadnárodní společnosti? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici BUYER!

Pracovní náplň

  • Koordinace logistických aktivit, zabezpečení a optimalizace procesů nákupu, dodávek materiálu, dopravy, balení a distribuce zboží
  • Monitorování trhu a vyjednávání o nákupních cenách
  • Zajišťování a sjednávání obchodních zakázek s dodavateli zboží
  • Dohled nad efektivitou nákupního procesu

Co požadujeme?

  • VŠ, případně SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti nákupu minimálně dva roky
  • Flexibilitu a proaktivitu

Co nabízíme?

  • Bonusy, prémie
  • 25 dní dovolené
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Lokalita: Chomutov