OBCHODNÍK S KOMODITAMI

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte obchodního ducha a rád si organizujete práci k zhmotnění co nejlepších pracovních výsledků? Netrpíte prokrastinací a umíte si sjednat pořádek? Nebojíte se aktivně používat při komunikaci anglický jazyk? Pokud byly Vaše odpovědi ano, tak se zúčastněte výběrového řízení a získejte místo ve stabilním kolektivu. Budeme se těšit na Váš životopis a vy nezapomínejte - „Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím.“ OBCHODNÍK S KOMODITAMI (40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizování obchodu s komoditami
  • Spolupráce se zákazníky, akvizice nových zákazníků
  • Příprava, tvoření a uzavírání smluv
  • Celkový dozor nad zakázkou
  • Spolupráce s interními odděleními
  • Přehled nad dokumenty spojenými se zakázkou
  • Evidování objemů prodeje

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Praxi v oblasti obchodu B2B
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň
  • Velice silné komunikační schopnosti
  • Pracovníka spolehlivého s obchodním duchem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost dalšího jazykového vzdělání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina