TEAM LEADER pro IT TÝM Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi dynamická osobnost, které vyhovuje vést tým lidí? Komunikace s našimi obchodními partnery a případné získávání nových zákazníků pro tebe není problém? Obor IT ti není cizí? Pak se nám neváhej ozvat! Hledáme zkušenějšího kolegu, pro vedení naší IT divize! TEAM LEADER pro IT TÝM Praha

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmů HR Recruiterů v IT divizi
  • Zodpovědnost za školení a další rozvoj svěřeného týmu
  • Dohled nad realizacemi zakázek
  • Aktivní budování vztahů s našimi stávajícími klienty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a IT recruitingu
  • Odpovědnost za výsledky svěřeného týmu

Co požadujeme?

  • IT background
  • Schopnost organizace a řízení firemních procesů
  • Schopnost naslouchat potřebám nejen zákazníků, ale i svěřeného týmu
  • Samostatnost a schopnost nést zodpovědnost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných technologických firem
  • Možnost mít k dispozici služební vozidlo
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sick days
  • Home office
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Notebook a telefon k soukromému využití
  • Multisport kartu
  • A v neposlední řadě práci v prima partě lidí - jsme opravdu fajn a je s námi legrace :)
  • o výhledu na Pražský hrad ani nemluvím :-)

  • Místo práce: Praha 8, Karlín