TECHNICKO-OBCHODNÍ ASISTENT S AJ - BŘECLAV

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou firmu? Jste technicky založený člověk a máte zkušenosti se zákaznickým servisem? Rádi komunikujete v angličtině? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: TECHNICKO-OBCHODNÍ ASISTENT S AJ – BŘECLAV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • jednání se zákazníky
  • vytváření obchodních nabídek
  • prezentace produktů a služeb společnosti
  • kontrola průběhu zakázky
  • občasné služební cesty za zákazníky
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v obchodním oddělení ideálně ve výrobní společnosti
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • technickou zdatnost
  • zodpovědnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • výborné mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání a osobní rozvoj
  • dotované stravování ve společnosti
  • relokační příspěvek

  • místo výkonu práce: Břeclav