VEDOUCÍ OPRAV

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Umíte řešit jakékoliv situace v kolektivu a získal jste zkušenost s vedením pracovníků? Vystudoval jste v oboru elektro a máte zkušenost s údržbou? Při kladných odpovědích neváhejte, a zašlete nám svůj životopis. Potřebujeme právě Vás! VEDOUCÍ OPRAV (28 - 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení oprav elektroenergetických zařízení
  • Zjišťování příčin závad
  • Dodržování zásad práce dle předpisů
  • Manipulace se zařízeními
  • Úpravy provozně technických parametrů

Co požadujeme?

  • SO, SOU, ÚSO v oboru elektro – silnoproud výhodou
  • Praxi v oblasti elektroúdržby
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 7, do i nad 1000 V

Co nabízíme?

  • Zaměstnanecké mobilní tarify
  • Možnost zvýhodněné rekreace
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem