CNC OPERÁTOR (30.000,- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenost s CNC stroji a chtěli byste pracovat ve stabilní mezinárodní firmě se spoustou prémií nad rámec platu? Hodil by se vám náborový příspěvek 30.000 Kč? Nevadí Vám práce na směny? Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC strojů
  • Zodpovědnost za správné seřízení stroje
  • Kontrola kvality výrobků
  • Běžná údržba stroje
  • Práce ve třísměnném/ nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • Nejlépe strojírenské SŠ/SOU vzdělání
  • Praxi na CNC strojích
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 30.000 Kč
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí