SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Jste čerstvým absolventem a láká Vás prostředí automotive? Zajímá Vás oblast kvality? Pak neváhejte a pošlete nám své CV! Mezinárodní společnost, která vyrábí komponenty pro přední světové automobilky, hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY (32-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola kvality vyrobených dílů
  • oprava poškozených výrobků
  • vyčíslení nákladů na opravu a následné zanesení do systémů
  • jednání se zákazníkem i kolegy napříč společností
  • kontrola stavu skladu

Co požadujeme?

  • ukončené SOU / SŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na základní úrovní
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a hlavně komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • penzijní připojištění
  • sportovní aktivity
  • jazykové kurzy a interní vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

  • místo výkonu práce: okolí Mladé Boleslavi

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!