VEDOUCÍ KVALITY V CENTRU PLZNĚ

Jste zkušený kvalitář a máte praxi s vedením lidí? Láká vás prostředí ve strojírenství? Skvělé! Reagujte zaslaným životopisem.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení do 20 lidí v oddělení kvality a odpovědnost za jeho chod
  • připravování podkladů pro audity
  • hodnocení výstupů z auditů a nastavování případných kroků k zlepšení kvality
  • aktualizování směrnic, proaktivnost v návrhů opatření v rámci kvality
  • kontrolování dodržování ISO 9001
  • tvoření reportů pro management společnosti

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru nebo bez technického směru, ale dostatečné zkušenosti z obdobné pozice
  • praxi s vedením lidí v oddělení kvality
  • proaktivnost, odpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • zkrácený týdenní pracovní fond
  • 5 týdnů dovolené a několik dní navíc
  • vzdělávací kurzy, jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování ve firemní kantýně

    Lokalita – Plzeň - město