SERVISNÍ TECHNIK – KLIMATIZACE

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Rozjíždíme novou pobočku a hledáme schopného SERVISNÍHO TECHNIKA – KLIMATIZACE! Pokud máte vyhlášku 50 §6, zkušenosti s opravami elektro nebo přímo klimatizací a vzduchotechniky, na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • oprava a servis klimatizačních jednotek, vzduchotechniky, chladicích zařízení
  • řešení problémů
  • cestování k zákazníkům v daném regionu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání – elektro
  • zkušenosti s opravou elektro nebo klimatizace nebo vzduchotechniky
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • automobil i k soukromým účelům (po zapracování)
  • smlouva na neurčito
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • čtvrtletní prémie

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.