VÝROBA A PRODEJ – KOORDINÁTOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Získali jste během svého profesního života zkušenosti v oblasti plánování a chcete je zúročit na pozici v oblasti chemického provozu? Jste člověk se silnými komunikačními schopnostmi a umíte řešit problémy s chladnou hlavou? Tak získejte pracovní místo v úzkém kolektivu s možností vlastní organizace práce a zajímavými benefity. Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu! VÝROBA A PRODEJ – KOORDINÁTOR (40 - 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace výroby a prodeje v chemickém provozu
  • Plnění prodejních plánů a jeho přizpůsobení dle výrobního plánu
  • Odpovědnost za nákup surovin pro správný výrobní chod
  • Dohled nad financemi – celková nákladovost
  • Spolupráce se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Zkušenosti z obdobného místa min. 3 roky
  • Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Analytické a intuitivní myšlení, silné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zvýhodněné rekreace
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.