ZKUŠENÝ SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti se servisem klimatizací, vzduchotechniky nebo chladících zařízení? Jste zkušený a máte touhu vést tým? Rád byste se podílel na rozvoji společnosti? Tak mi zašlete Váš životopis! Česká firma nabízející komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizací hledá kolegu pro rozjezd pobočky na pozici: ZKUŠENÝ SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
  • komunikace se zákazníky
  • výjezdy k zákazníkům
  • možnost rozjet si vlastní pobočku

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • praxe v servisu klimatizací a vzduchotechniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • čtvrtletní prémie
  • možnost služebního auta k soukromým účelům
  • služební telefon
  • pracovní smlouvu na dobru neurčitou
  • možnost výjezdů z místa bydliště

  • místo výkonu práce: Ostrava