ELEKTRO – ÚDRŽBÁŘ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovaný obor v oblasti elektro a chcete provádět údržbu elektroenergetických zařízení? Máte-li platnou vyhlášku k možnému vykonávání dané práce, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci! ELEKTRO – ÚDRŽBÁŘ (25 - 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění údržby a servisu elektroenergetických zařízení
  • Zjišťování poruch a oprava elektrických zařízení
  • Provádění záznamů chodu jednotlivých zařízeních
  • Dodržování technických a technologických předpisů

Co požadujeme?

  • SO, SOU, ÚSO obor elektro – výhodou silnoproud
  • Nutná vyhláška 50/1978 Sb. § 6, do i nad 1000 V
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Praxi v oblasti elektroúdržby – výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a finančního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.