VEDOUCÍ ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti s vedením pracovního týmu a s údržbou v oblasti elektro? Chcete získat stabilní pracovní místo se zajímavými benefity a možností finančního růstu? Pak nám reagujte a zašlete svůj životopis. Těšíme se na novou pracovní posilu v našem kolektivu! VEDOUCÍ ÚDRŽBY (35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad údržbou elektroenergetických zařízení
  • Servis, oprava a zjištění příčin poruch na elektrických zařízeních
  • Vedení záznamů o údržbě a chodu zařízení
  • Dodržování technických a technologických předpisů

Co požadujeme?

  • SO, ÚSO, SOU v oboru elektro
  • Praxi v údržbě elektro – výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 7, do i nad 1000 V
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz – výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost finančního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zlevněné možnosti rekreace

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem