MANAŽER LOGISTIKY S AJ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti na Vysočině? Máte zkušenosti s vedením týmu a vyznáte se v logistických procesech? Bez obtíží se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Dynamická společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu Vám nabízí uplatnění Vašich dosavadních zkušeností na pozici:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení týmu
  • navazování kontaktů a jednání se zákazníky a dodavateli
  • řízení zásob, skladování a sledování toku zboží
  • optimalizace logistických procesů
  • komunikace napříč společností, reporting

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost práce v systému SAP výhodou
  • dynamickou, samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.