SPECIALISTA NÁKUPU S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete se podílet na zajímavých projektech? Máte obchodního ducha a domluvíte se bez problému anglicky? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes! Výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta či kandidátku na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za výběr vhodných dodavatelů
  • zajištění nákupní agendy
  • zodpovědnost za svěřené projekty
  • pravidelný reporting nadřízenému
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti v oblasti projektového nákupu s technickými komoditami
  • orientaci v materiálech a kovovýrobě
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu
  • dlouhodobou spolupráci a fajn kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního a odborného růstu

  • místo výkonu práce: CT Park Modřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.