MONTÁŽNÍK ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte SOU/SŠ v oboru slaboproudé elektrotechniky, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. a zajímáte se o moderní elektrotechniku? Chcete profesně růst a zdokonalovat se v prostředí úspěšné výrobní společnosti, která Vám poskytne stabilitu a osobní rozvoj? Pokud ano neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pracovní pozici: MONTÁŽNÍK ELEKTRO (25-27.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Mechanická a elektro montáž přístrojů
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Příležitostné osazování desek plošných spojů
  • Manipulace se zkompletovanými díly
  • Práce v moderní a čisté výrobě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Praxi s prací s výkresovou dokumentací
  • Schopnost práce s PC
  • Fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Zdravotní volno
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Práci v jednosměnném provozu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.