MECHANIK PRO OBRÁBĚCÍ STROJE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte zajímavou práci, kde se budete moci rozvíjet? Zajímají Vás opravy a údržba strojů od A do Z? Pak mi pošlete Váš životopis! Společnost specializující se na generální opravy a modernizaci obráběcích strojů, hledá do svého servisního týmu nového kolegu na pozici: MECHANIK PRO OBRÁBĚCÍ STROJE (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • mechanické montáže obráběcích strojů
  • odborné odpojení a demontáž strojů u zákazníků
  • generální opravy a modernizace obráběcích strojů
  • ustavení, zprovoznění a montáž stroje na novém místě
  • preventivní prohlídky, údržba a čištění obráběcích strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství nebo elektro
  • zkušenosti s mechanickou montáží obráběcích strojů
  • orientaci v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zručnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního růstu
  • možnost práce na HPP nebo IČO

  • místo výkonu práce: Brno