TAVIČ KOVŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte praxi ve slévárenství? Chcete se neustále zlepšovat a získávat nové kvalifikace? Pracujte ve firmě s možností kariérního růstu. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha kelímkové pece a její příprava na tavení
  • Příprava materiálu
  • Úprava chemického složení kovů
  • Kontrola parametrů kovů při tavení
  • Fyzicky náročná práce ve vyšších teplotách

Co požadujeme?

  • Praxe ve slévárně
  • Zkušenost na pozici taviče výhodou
  • Technická zručnost
  • Znalost technologických postupů
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Výborné finanční ohodnocení – až 32 000
  • Obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
  • Zvyšování vaší kvalifikace
  • Kariérní růst
  • Další benefity

  • Místo výkonu práce: Olomouc