FRONTEND DEVELOPER (40 000 - 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti s React a JavaScript? Je pro tebe frontend to pravé ořechové? Tak jsi to právě TY!! Hledáme talentovaného a pro programování zapáleného vývojáře, který nám pomůže s vývojem moderní bankovní platformy. Pojď do toho s námi a o své práci se rád pochlubíš i lidem kolem sebe!

Pracovní náplň

  • Vývoj frontendu komplexní aplikace
  • Spolupráce na návrhu SW architektury, technické analýze dle požadavků zákazníků
  • Tvorba testovacích scénářů, testování
  • Komunikace s konzultanty a vývojáři
  • Agilní způsob vývoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v IT oboru
  • Praxi na pozici frontend vývojáře min. 1 rok
  • Pokročilou znalost React, JavaScript
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Účast na jedinečném a vlastním SW produktu
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Sick days
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti, relaxační místnost

    Místo pracoviště: Praha 8