BUSINES ANALYST – APLICATION SUPPORT (50 000 - 65 000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z oblasti paymants nebo z pozice Business Analyst? Jednoduché selekty MS SQL zvládáte stejně bezproblémově jako práci v MS Office? Orientujete se v oblasti ICT? Tak hledáme právě Vás! Jedna z předních společností poskytující služby na evropské úrovni hledá kolegu/kolegyni na pozici: BUSINES ANALYST – APLICATION SUPPORT Praha

Pracovní náplň

  • tvorba analýz a zajištění uživatelské podpory
  • zajištění denního provozu aplikace pro platební styk
  • spolupráce na testování a implementaci systému platebního styku
  • spolupráce s dalšími kolegy v rámci EU
  • spolupráce na dílčích projektech nebo vedeních svých vlastních
  • denní komunikace s bankou a dodavateli
  • občasné školení zahraničních kolegů v rámci EU

Co požadujeme?

  • předchozí zkušenosti v oblasti Business Analýz
  • dobrou znalost MS SQL a MS Office
  • aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • předchozí praxe v platebním styku výhodou
  • vítaná je zkušenost z projektové oblasti
  • analytické myšlení a prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • osobnostní a profesní růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou navíc
  • sick days + dny placeného volna navíc
  • systém cafeterie, stravenky
  • slevy, bonusy a další benefity

  • lokalita: Praha 4 (kousek od metra Budějovická)