SVÁŘEČ TIG/MAG

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Máte platné svářečské zkoušky na metodu 141 nebo 135? Pak se neváhejte ozvat a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Společnost zabývající se úpravou povrchových kovů hledá posilu na pozici: SVÁŘEČ TIG/MAG

Pracovní náplň

  • svařování menších dílů - trubek a drátů
  • práce na dílně
  • čtení a použití výkresové dokumentace
  • práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • vyučení v technickém oboru
  • zkušenosti se svařováním a platné svářečské zkoušky na metodu 141 nebo 135
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí ve výrobní společnosti
  • mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • přátelské firemní prostředí
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi