VÝVOJOVÝ VEDOUCÍ V DESIGNU

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením týmu konstruktérů či designérů? Vyznáte se v oblasti in-store designu? Jste kreativní osobnost s technickým myšlením? Pak hledáme právě Vás! Kreativní firma z oblasti reklamy a designu hledá kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ VEDOUCÍ V DESIGNU (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu konstrukce a designu
  • komunikace se zákazníky a s kolegy z ostatních oddělení napříč společností
  • příprava podkladů pro výrobu
  • dohled nad celou fází projektu, včetně kontroly konstrukčních řešení a designových návrhů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického nebo uměleckého směru
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost konstrukčních SW (2D, 3D) – Inventor a 3D MAX velkou výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • sick day navíc
  • benefitní program dovolené
  • práce ve stabilní společnosti
  • výbornou pracovní atmosféru a přátelský tým

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!