JUNIOR 2D KONSTRUKÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte ukončenou SŠ/VŠ technického zaměření? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Máte zkušenosti s 2D kreslením a orientujete se v technické dokumentaci? Využijte svoji šanci spolupracovat s předními automobilovými výrobci a neváhejte nám zaslat svůj životopis! Stabilní nadnárodní společnost a lídr v oblasti automotive hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: JUNIOR 2D KONSTRUKÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • úzká spolupráce s konstruktéry
  • úprava výkresů dle požadavků klienta
  • práce s 2D konstrukčními programy (Catia)
  • správa a tvorba výrobní a technické dokumentace
  • odpovědnost za svěřené dokumenty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost programu CATIA/Siemens NX
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • zájem o automobilový průmysl
  • spolehlivost, odpovědnost, stabilitu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • práci v atraktivním a moderním prostředí
  • jazykové kurzy na pracovišti

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha – východ