VEDOUCÍ PROJEKTŮ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

Hledáme člověka, který má zkušenosti jako konstruktér/ka, rozumí materiálům a podílel/a se na vedení projektů nebo zcela vedl/a projekt(y) ve výrobním prostředí. Jste to vy, kdo hledá změnu, chce vést projektový tým a má zmíněné zkušenosti? Tak se přihlaste zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení projektového týmu
  • komunikace se zákazníky v rámci nových produktů – specifikace, průběh realizace, případné nutné změny apod.
  • tvorba návrhů v konstrukčních programech, tvorba výkresové dokumentace
  • úzká spolupráce a komunikace s výrobou při zavádění do výroby
  • kooperace s ostatními odděleními společnosti – nákup, logistika, kvalita apod.

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s konstruováním v CAD programech
  • praxi z výrobního prostředí na obdobné pozici popřípadě výhodou je také zkušenost jako vedoucí oddělení konstrukce či delší dobu působení v projektovém týmu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu, další bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • práci přímo v Plzni
  • jazykové kurzy zdarma
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby