OBSLUHA TAVÍCÍ PECE

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Baví Vás práce s kovem? Chcete dělat zajímavou práci s možností dobrého výdělku? Vyhovuje Vám práce na tři směny? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis a já Vám pomohu práci získat. Budu se těšit na Vaše reakce.

Pracovní náplň

  • Příprava materiálu na váze a následné tavení materiálu
  • Úprava chemického složení roztavené hmoty
  • Kontrola procesů při tavení
  • Práce ve třísměnném provoze

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU, obor nerozhoduje
  • Technická a fyzická zdatnost
  • Schopnost pochopit a naučit se technologické postupy
  • Ideálně zkušenost na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvěk na penzijní připojištění 500 Kč
  • Závodní stravování na které vám připíváme
  • Možnost kariérního postupu
  • Výhodné firemní volání pro vás i rodinné příslušníky
  • Zdravotní pobyty ve vybraných reakreačních střediscích
  • Smlouvu na dobu neurčitnou
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.