SPECIALISTA PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a chcete se podílet na zajímavých projektech? Domluvíte se anglicky? Hledáme právě Vás! Zašlete nám životopis!

Pracovní náplň

  • Dohled nad dodržováním termínů a plnění plánu
  • Spolupráce na technických návrzích a výrobních postupech
  • Komunikace se zákazníkem ohledně technických specifikací
  • Správa technické dokumentace projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi z výrobní společnosti, ideálně v automotive průmyslu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní výrobní firmy
  • Rodinné prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

  • Lokalita: Klášterec nad Ohří