JUNIORNÍ C# SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Semily

IT oddělení patří k nejdůležitějším částem společnosti, jelikož mnozí z nás jsou ve světě plných systému a „zvláštních“ pojmů zcela ztraceni. Aktuálně hledáme někoho, kdo bude řešit naše požadavky na úpravu systému. Máte již nějakou zkušenost se C# a znáte MS SQL, anebo jiný databázový server? Pak můžete získat příležitost rozvoje svých dovedností právě u nás! Zašlete mi Vaše CV v angličtině a já Vám ráda sdělím více! JUNIORNÍ C# SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Řešení požadavků na úpravu databáze/aplikace
  • Komunikace s cílem zjištění požadavků uživatelů
  • Občasná podpora uživatelů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání (ideálně v IT)
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenost v C# (základy programování, schopnost orientace v kódu) a znalost MS SQL
  • Komunikační dovednosti – občas je potřeba vysvětlit věci někomu, kdo nezná IT terminologii

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • 3 dny sick days
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Kvartální odměny a jiné finanční bonusy
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: okres Semily