IT Specialista (25 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte kladný vztah k IT a nebojíte se žádného počítačového erroru? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti a rád vymýšlíte nová technická řešení? V tuto chvíli k nám hledáme kolegu, který je technicky zdatný a rád pomůže ostatním!

Pracovní náplň

  • Technická podpora uživatelů
  • Zajištění bezproblémového chodu IS/IT (aktualizace, konfigurace,..)
  • Řešení technických problémů
  • Administrace sítí a serverů
  • Analýza a návrh technických inovací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost s pozicí IT podpory výhodou
  • Obecný přehled o IT infrastruktuře (HW, LAN, Active Directory)
  • Zkušenost s administrací sítí a serverů
  • Znalost počítačového hardwaru

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook, příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Plzeň - město