DĚLNÍK VE VÝROBĚ (13. A 14. PLAT)

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte nové stabilní zaměstnání? Nechcete již pracovat pod agenturou a na tři směny nebo v nepřetržitém provoze? Jste manuálně zručný? Tak pošlete svůj životopis a získejte práci na HPP přímo do kmene a choďte jen na ranní a odpolední směnu.

Pracovní náplň

  • Obsluha stroje nebo výrobní linky
  • Manuální práce ve výrobě
  • Práce v zakázkové výrobě
  • Dodržování technologických i bezpečnostních postupů
  • Zaučení od zkušeného kolegy
  • Práce na dvě směny (volné víkendy)

Co požadujeme?

  • Vyučení nebo středoškolské vzdělání
  • Zkušenost z výroby nebo s obsluhou strojů výhodou
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, pracovitost, technické uvažování
  • Znalost práce na počítači výhodou

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat vyplácený před létem a Vánocemi
  • Množství bonusů, měsíčně k základnímu platu můžete mít až 2500 - 5000 Kč
  • Navýšení platu po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Dotované stravování, výběr z pěti jídel
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo práce: Slatina