PLÁNOVAČ VÝROBY - I ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte technické vzdělání a dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Hledáte uplatnění v automobilovém průmyslu v Moravskoslezském kraji jako PLÁNOVAČ VÝROBY? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! Jeden z předních světových dodavatelů pro automobilový průmysl, vyvíjející a vyrábějící inovativní produkty a systémy pro moderní automobilové budoucnosti, hledá nového kolegu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY - I ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • tvorba plánu výroby
  • vyhotovení výrobní dokumentace
  • komunikace napříč firmou (vedení výroby, technologie, logistika, nákup a pod.)
  • zodpovědnost za aktuálnost dat v systému SAP
  • specifikace vhodných výrobních zařízení a materiálů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání - metrologie a řízení jakosti, systémové inženýrství
  • komunikativní znalost AJ
  • praxe na pozici procesní inženýr, inženýr kvality výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Project)
  • technické myšlení, flexibilita

Co nabízíme?

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací program, jazykové kurzy
  • možnost přechodného firemního ubytování
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu, roční bonusy atd.