MANAŽER MARKETINGU Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s B2B marketingem? Zajímáte se o aktuální trendy v oblasti marketingu? Jste kreativní člověk, který dokáže sám přijít s novými nápady? Komunikovat v anglickém jazyce pro Vás není problém? Tak hledáme právě Vás! Společnost pohybující se v oblasti in-store marketingu hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER MARKETINGU Praha (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vytváření marketingové strategie
  • návrhy instorových kampaní
  • komunikace na sociálních sítích
  • účast na firemních projektech, výstavách
  • organizování eventů pro klienty
  • podílení se vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting, psaní článků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s B2B marketingem, instore marketingem
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • sledování marketingových trendů
  • komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odměny/bonusy
  • dovolenou navíc
  • možnost využití sick days
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz