ZKUŠENÝ CNC FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro velkou výrobní společnost v Brně? Máte zkušenosti jako CNC Frézař, jste schopný se sám rozhodnout, zvolit postup práce a třísměnný provoz Vám nevadí? Láká Vás být za práci náležitě ohodnocen a dále se rozvíjet? Pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obrábění na CNC Fréze
  • Programování CNC Frézy
  • Sestavení nástrojů a materiálů
  • Práce s měřidly

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s obsluhou CNC Frézy
  • Výhodou je zkušenost s programováním na CNC Fréze
  • Orientace v normách a technických podkladech pro obrábění
  • Znalost práce v systémech Haas nebo Heidenhain
  • Schopnost volby postupu práce
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nástupní bonus 15 000 Kč
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno Slatina

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.