PROJEKTANT ELEKTRO VN, NN, VVN

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Láká Vás praxe projektanta elektro a hledáte společnost, ve které se můžete realizovat? Pak hledáme právě Vás! Společnost zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO VN, NN, VVN (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba a projektování elektrických zařízení nízkého i vysokého napětí a trakčního vedení
  • účast při uvádění zařízení do provozu
  • podílení se na přípravě obchodních nabídek
  • práce v týmu i samostatně

Co požadujeme?

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • vyhlášku 50/1978 Sb. min. §5
  • znalost programu AutoCAD a MS Office
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • flexibilitu, samostatnost a ochotu se učit
  • ochotu cestovat v rámci ČR

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • měsíční a roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • propracovaný systém školení a adaptace

  • místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!