JUNIOR INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máme zde skvělou příležitost, jak nastartovat kariéru! Hledáme JUNIOR INŽENÝRA KVALITY pro společnost na Šumpersku. Máte-li tedy zkušenosti z oblasti kvality, metrologie nebo technik měření, k tomu komunikativní angličtinu a chcete zajímavé zaměstnání, čtěte dál.

Pracovní náplň

  • kontrola kvality dodávaných produktů
  • provádění auditů u dodavatelů
  • plánování kvality produktů v rámci APQP
  • spolupráce s oddělením kvality a nákupu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • znalost APQP
  • zkušenosti z výrobního prostředí NEBO automotive NEBO kvality
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu občasně cestovat

Co nabízíme?

  • kromě skvělé práce?
  • 25 dní dovolené
  • možnost se dál vzdělávat (máme jak odborné, tak jazykové kurzy)
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • přátelský kolektiv (a k tomu i dobré kafe)
  • příspěvky na stravování atd.

  • Místo výkonu práce: Šumpersko