MISTR LAKOVNY (28 - 33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Chce své zkušenosti dále rozvíjet? Hledáte stabilní zaměstnání na Vysočině? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: MISTR LAKOVNY (28 - 33.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Vedení vlastního týmu lidí, organizace práce a následné hodnocení
  • Řešení problémů a hledání vhodného řešení a nápravy
  • Kontrola dodržování správných technologických a pracovních postupů
  • Zapisování dat do interního systému

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenost na pozici mistra ve výrobní společnosti
  • Prokazatelnou praxi v oblasti lakování ve výrobě
  • Uživatelská znalost PC
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na tři směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravovaní
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko