OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY - 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáte nové pracovní uplatnění ve výroně nebo již vás unavuje práce na noční směny? Tak zašlete svůj životopis a získejte novou práci s množstvím zajímavých bonusů jako je např. 13. a 14. plat.

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobních strojů nebo automatické linky
  • Zadavání rozměrů výrobku do počítače
  • Manipulace s materiálem - práce je vhodnější pro muže
  • V případě zájmu a dle šikovnosti se můžete zaučit na více pozicích a kariérně růst
  • Pracuje se na ranní a odpolední směnu, víkendy jsou volné s možností přesčasů v sobotu

Co požadujeme?

  • Zkušenost z výroby
  • Uživatelská znalost práce na počítači
  • Samostatnost a chuť do práce
  • Vše ostatní Vás naučíme

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat vyplácený před létem a Vánocemi
  • Množství bonusů, měsíčně k základnímu platu můžete mít až 2500 - 5000 Kč
  • Navýšení platu po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Dotované stravování, výběr z pěti jídel
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo práce: Slatina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.