FINANČNÍ ŘEDITEL V NEMOVITOSTECH

Neaktivní nabídka

70000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste organizačně schopná osoba, která má zkušenost s vedením lidí? Disponujete praxí z obdobné pozici v oblasti nemovitostí? Preferujete flexibilní pracovní dobu? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás! Zavedená developerská společnost v Brně hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: FINANČNÍ ŘEDITEL V NEMOVITOSTECH (až 85000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za veškeré finanční aspekty společnosti
  • vedení, motivace a koučink 1 podřízené
  • zajištění businessu společnosti a rozvoj majetku nemovitostí, které pronajímají
  • správa korporátního i projektového účetnictví
  • pravidelný reporting zahraničnímu vedení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně v oblasti financí nebo účetnictví)
  • praxi alespoň 7 let v developerské společnosti nebo v realitní kanceláři na pozici finančního manažera či ředitele
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • zkušenost s auditem "ve velké čtyřce" velkou výhodou
  • vyrovnaného člověka, který je přirozenou autoritou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderních prostorech společnosti s nadnárodní tradicí na trhu, kde je fajn kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • vánoční odměny
  • jazykové vzdělávání v pracovní době
  • občerstvení na pracovišti
  • místo výkonu práce: Brno