KONTROLOR – 1 SMĚNA

mzdové ohodnocení

Vyškov

Nebaví vás už pracovat na směny? Chcete mít volná odpoledne? Jestli se dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci a jste důsledný a pečlivý, zbystřete. Máme tady práci právě pro vás! Výrobní společnost hledá KONTROLORA – 1 SMĚNA!!!

Pracovní náplň

  • kontrola svárů, kvality laku a přesnost montáže
  • vše dle výkresové dokumentace
  • sledování kvality výroby
  • zpracovávání výstupní kontroly do systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost a svědomitost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • nástup třeba ihned!
  • zajímavou a různorodou práci
  • závodní stravování
  • další mimořádné příspěvky

  • místo výkonu práce: Vyškovsko