MANAŽER PRO OBALOVÝ MATERIÁL V LOGISTICE

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti s technickým zadáváním a vývojem obalového materiálu v rámci sériové výroby? Zadávání výběrových řízení dodavatelů je běžná část Vaší práce v rámci optimalizačních procesů? Orientujete se v JIS/JIT logistice? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní rychle rostoucí společnost hledá vedoucího managera na pozici: MANAŽER PRO OBALOVÝ MATERIÁL V LOGISTICE (60-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vypracování technického zadání a parametrů pro vývoj a výrobu obalů
  • optimalizace vývoje obalu
  • návrh a zajištění všech druhů balení v rámci více projektů
  • vytváření a zadání poptávky pro dodávku obalů
  • zpracování podkladů pro výběrové řízení obalovin
  • kalkulace objednávek
  • pravidelný reporting a zadávaní dat v IS SAP
  • tvorba výrobní dokumentace, norem a předpisů
  • validace zavedených inovací pro výrobu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ (úroveň A2/B1)
  • znalost MS Office a IS SAP podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • předchozí zkušenosti v logistice (JIS/JIT, lean management)
  • zkušenosti z automotive velkou výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, důslednost

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvky na volný čas, sport a stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup: IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: okr. Nymburk; Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.